Siedlisko Lubicz od kuchni.

Kawiarnia

Serdecznie zapraszamy na wyśmienite śniadania, które podamy w formie szwedzkiego stołu, z pożywnymi kaszami czy owsianką, Do każdego posiłku zaproponujemy Ci kawę, herbatę, napary ziołowe, soki i wodę. W ofercie mamy również pyszne domowe ciasta.
Chcemy, byś wyszedł od nas najedzony i szczęśliwy, kiedy więc zadzwonisz umówić się z nami na posiłek, na pewno zapytamy Cię o Twoje preferencje kulinarne. Bądź spokojny: świetnie radzimy sobie zarówno w kuchni tradycyjnej, jak wegetariańskiej i wegańskiej. A gotując korzystamy z produktów regionalnych, które kupujemy od lokalnych rolników.

gdzie-zjesc-sniadanie

Wiata - grill

Nasza drewniana wiata to świetne miejsce na spotkanie z przyjaciółmi. Pomyśl o jej wynajęciu jeśli tęsknisz za długim, beztroskim biesiadowaniem na świeżym powietrzu. 
Z radością oddamy Ci do dyspozycji: wiatę z rzędem ław i stołów, murowany piec chlebowy, grill, okoliczne ławki oraz miejsce wyznaczone do rozpalenia ogniska. I świeżego powietrza do oporu.
Jeśli interesuje Cię wynajem tego miejsca – zadzwoń 664 429 804  lub wyślij wiadomość e-mail: kontakt@siedliskolubicz.pl , żeby ustalić termin rezerwacji i cenę.  

gdzie-zjesc-wiata

Szkolenia i Przyjęcia okolicznościowe

Szukasz miejsca na wyjątkowy dzień, ważne spotkanie lub chwile relaksu ze znajomymi, rodziną? Zorganizujemy każde przyjęcie, małe i duże. Oferujemy organizację: imprezy firmowej, szkolenia, pikniki, biesiady z grillem i ogniskiem, jubileusze, urodziny, komunie, chrzciny itd.

gdzie-zjesc-siedlisko-przyjęcia
20220713_161618
20220603_092124